ТОВ "Еко Форест"
ТОВ "Еко Форест"
Харків, ул.Каштановая14

Про нас

Компанія "Еко Форест" являеетса великим постачальником погонажних виробів з деревини сибірської модрини, екзотичні порід дерева і покриття для тераси з деревинно полімерноо композиту.

Ми напряму імпортуємо товар з Європи і Россі, транспортуємо його в усі області України , а також виконуємо оперативну доставку по Харкову.

За 7 років роботи наша компанія не тільки освоїли кілька напрямків продажів, але і отримала досвід утримань міцних позицій на ринку навіть при складних економічних обставинах. В основі концепції компанії "Еко Форест " лежать високі стандарти якості , міцні зв'язки з партнерами і увага до нових ідей . Ми дорожимо кожним своїм клієнтом, поетому орієнтуємося на довгострокові відносини і чуйне ставимося до зустрічних пропозицій.

Компанія "Еко Форест" видет роздрібні та оптові продажі по следущим напрямками:

  • Терасна дошка
  • Палубна дошка
  • Дошка підлоги
  • Імітація бруса
  • Блок хаус
  • Брус
  • Дошка обрізна
  • Вагонка

Конкурентні переваги компанії:

Завдяки прямій співпраці з найбільшими виробниками Європи та Росії , ми можемо запропонувати Вам вироби кращої якості за найпривабливішою ціною. Купуючи нашу продукцію, ви купуєте її з мінімальними націнками . Ви не платите за послуги посередників і не оплачуєте оптові склади сторонніх компаній. Скориставшись нашими послугами , крім матеріальної вигоди , ви відкриєте для себе найширший асортимент пропонованої продукції. Який би матеріал ви не шукали - вагонка , блок хаус , імітація бруса, палубна дошка, дошка підлоги, терасна дошка і т.д. - Розміри і забарвлення відрізняються великою різноманітністю . Незмінно лише одне - висока якість нашої продукції.

Товари / Послуги:

Компанія імпортує і реалізує погонажні вироби із сибірської модрини, екзотичних порід дерева а також деревно полімерного композиту .

Місто:

Харків, Харківська область

Адреса компанії:

ул.Каштановая14

Час роботи:

9.00-17.00

Контактна особа:

Алексей

Телефон:

Факс:

(0572)526007